Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ILIRMANKA 245,045.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-12-04 2014-12-05 47021240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit shpenzime printimi bashkia kucove kod.2124001 fat.18277861
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-11-04 2014-11-05 42021240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit shpenzime printimi bashkia kucove kod.2124001 fat.15863644
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 52,320 2014-10-29 2014-10-29 41221240012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres - Te tjera materiale dhe sherbime speciale kancelari,materialezyre etj.bashkia kod.2124001 fat.15863636
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-10-15 2014-10-16 39621240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit shpenzime per printim gazete bashkia kod.2124001 fat.15863629
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 24,720 2014-10-15 2014-10-15 39521240012014 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per kancelari e materiale te zyres bashkia kod.2124001 fat.15863630
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 14,640 2014-09-22 2014-09-23 35321240012014 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per materiale e kancelari bashkia kod.2124001 fat.15863614
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-09-22 2014-09-23 35621240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit shpenzime printimi bashkia kod.2124001 fat.15863617
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-08-05 2014-08-06 28921240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit shpenzime printimi bashkia kod.2124001 fat.15863612
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 23,400 2014-07-17 2014-07-17 27021240012014 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres - Te tjera materiale dhe sherbime speciale kancelari e materiale tjera bashkia kod.2124001 fat.14204194
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-07-10 2014-07-11 24821240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit shpenzime printimi bashkia kod.2124001 fat.14204200
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-06-10 2014-06-11 21121240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit shpenzime printim gazete bashkia kod.2124001 fat.14204188
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-05-13 2014-05-13 16721240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit materiale te printimit e publikimit bashkia kucove kod.2124001 fat.14204175
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-04-09 2014-04-10 13221240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit materiale te printimit e publikimit bashkia kod.2124001 fat.14204154
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-04-09 2014-04-10 13121240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit materiale te printimit e publikimit shkurt 2014 bashkia kod.2124001 fat.12414390
Bashkia Kucove (0217) ILIR MANKA Kuēove 11,815 2014-03-19 2014-03-20 10121240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit shpenzime printimi e publikimi bashkia kod.2124001 fat.12414382
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave