Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
HYSENQOJLE 714,000.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 59,500 2014-12-11 2014-12-12 47721240012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna pagese shpenzime gjyqesore bashkia kucove kod.2124001 shkresa 3/29
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 59,500 2014-11-10 2014-11-10 42721240012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna pagese shpenzime gjyqesore bashkia kucove kod.2124001 shkresa 3/28
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 59,500 2014-10-10 2014-10-10 38021240012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna pagese shpenzime gjyqesore bashkia kucove kod.2124001 shkresa 3/27
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 119,000 2014-09-16 2014-09-16 34721240012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna shpenzime per ekzekutim gjyqi bashkia kucove kod.2124001 shkrese 3/26
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 59,500 2014-08-18 2014-08-19 31821240012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna pagese shpenzime gjyqesore bashkia kucove kod.2124001 shkresa 3/25
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 119,000 2014-06-18 2014-06-19 22021240012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna pagese shpenzime gjyqesore bashkia kucove kod.2124001 shkresa 29
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 59,500 2014-04-09 2014-04-10 12521240012014 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna shpenzime per ekzekutim gjyqi bashkia kucove kod.2124001 shkrese 8/21
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 71,500 2014-03-07 2014-03-11 8021240012014 Unspecified pagese shpenzime gjyqesore bashkia kucove kod.2124001 shkresa 8/20
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 59,500 2014-02-19 2014-02-20 4421240012014 Unspecified shpenzime per ekzekutim gjyqi bashkia kucove kod.2124001 shkrese 8/19
Bashkia Kucove (0217) HYSEN QOJLE Kuēove 47,500 2014-02-19 2014-02-20 5021240012014 Unspecified shpenzime per ekzekutim gjyqi bashkia kucove kod.2124001 shkrese 8/19
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave