Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
HIGJENA 24,655,267.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,584,217 2014-12-04 2014-12-09 46521240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit shpenzime per situacion pastrimi nentor 2014 bashkia kucove kod.2124001 fat.17798503
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,887,780 2014-11-10 2014-11-10 42621240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit shpenzime situacion pastrimi bashkia kucove klod.2124001 fat.17798501
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,756,597 2014-10-22 2014-10-22 40621240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit pagese situacion pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.09831047
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 738,914 2014-10-02 2014-10-02 37221240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit shpenz.situacioni i pastrimit bashkia kod.2124001 fat.09831043
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,150,000 2014-09-25 2014-09-26 36321240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit pagese situacion pastrimi bashkia kod.2124001 fat.09831043
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,945,669 2014-08-11 2014-08-12 310021240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit pagese situacion pastrimi korrik 2014 bashkia kucove 2124001 fat.09831039
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,823,887 2014-07-17 2014-07-17 26721240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit pagese situacion pastrimi bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,800,170 2014-07-10 2014-07-15 25021240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit pageses situacion pastrimi bashkia kod.2124001 fat.09831033
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,731,787 2014-06-05 2014-06-10 20721240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit shpenzime situacion pastrimi bashkia kucove kod.2124001 fat.09831030
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,708,602 2014-05-16 2014-05-19 18721240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit situacion pastrimi muaji mars 2014 bashkia kod.2124001 fat.09831026
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 109,372 2014-04-16 2014-04-16 15021240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit shpenz.situacioni i pastrimit bashkia kod.2124001 fat.09831020
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,570,212 2014-04-15 2014-04-16 13421240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit situacion shpenzimesh pastrimi bashkia kod.2124001 fat.09831023
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,631,204 2014-03-19 2014-03-20 10521240012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit shpenzime per sherbime pastrimi bashkia kod.2124001 fat.09831020
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 1,641,926 2014-03-07 2014-03-12 7821240012014 Unspecified situacion shpenzimesh pastrimi bashkia kod.2124001 fat.09831017
Bashkia Kucove (0217) HIGJENA Kuēove 3,574,930 2014-02-24 2014-02-25 5421240012014 Unspecified shpenz.situacioni i pastrimit bashkia kod.2124001 fat.09831014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave