Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
DEGATATIMEVEKUCOVE 314,661.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 1,776 2014-12-16 2014-12-16 49421240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative takse perdorimi trualli bashkia kucove kod.2124001 per Adnand Dardha
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,500 2014-12-01 2014-12-02 45821240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur tatim paga te keshilltareve bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 15,985 2014-11-04 2014-11-05 41821240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative takse perdorimi trualii bashkia kucove kod.2124001 per Adnand Dardha
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,500 2014-11-03 2014-11-03 41721240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur tatim paga te keshilltareve bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,500 2014-10-02 2014-10-02 37121240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur tatim paga te keshilltareve bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,500 2014-09-09 2014-09-10 32821240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur tatim keshilltaresh gusht 2014 bashkia kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,500 2014-08-01 2014-08-01 28321240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur tatim paga keshilltaresh te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,500 2014-07-02 2014-07-03 24521240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur tatim shperblim page per keshilltaret bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 6,250 2014-06-27 2014-06-27 24021240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative transferte te tatimet per tvb e ardhur gabim te bashkia kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,466 2014-06-26 2014-06-27 23921240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative transfetre tatimeve per tvb arketuar te bashkia kv kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 45,000 2014-06-03 2014-06-03 20121240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur tatim shperblim page per keshilltaret bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,500 2014-04-24 2014-04-24 15321240012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur tatim page keshilltaresh bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 1,559 2014-03-25 2014-03-25 11621240012014 Shtese page per funksionin gjobe per sig. shoqer. bashkia kucove kod.2124001 numri serial K48504103D3ZK01X
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 45,000 2014-03-07 2014-03-11 8421240012014 Unspecified tatim shperblim page per keshilltaret bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 19,125 2014-02-24 2014-02-25 5721240012014 Unspecified tatim shperblim page per keshilltaret bashkia kucove kod.2124001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave