Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 1,231,719.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 75,000 2014-12-04 2014-12-05 47321240012014 Grant per femije te lindur shpenzime per shperblim lindje bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,758 2014-12-01 2014-12-02 45521240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,474 2014-11-03 2014-11-03 41421240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 34,560 2014-10-23 2014-10-23 40521240012014 Udhetim i brendshem pagese per dieta bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 118,578 2014-10-01 2014-10-01 36721240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 118,578 2014-09-03 2014-09-03 32521240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune paga Bashkia kodi 2124001 gusht 2014
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 81,690 2014-08-01 2014-08-01 28021240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 81,690 2014-07-01 2014-07-01 24321240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagaese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 81,477 2014-06-02 2014-06-02 19821240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese per paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 82,315 2014-05-02 2014-05-02 16221240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 82,315 2014-04-02 2014-04-03 12221240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 87,315 2014-03-06 2014-03-06 7121240012014 Unspecified pagese per paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 75,641 2014-02-05 2014-02-06 2621240012014 Unspecified pagese per paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 71,328 2014-01-08 2014-01-09 221240012014 Unspecified pagese per paga te bashkise kucove kod.2124001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave