Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AQIFMARRA 408,528.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 19,800 2014-12-04 2014-12-05 46921240012014 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per kancelari e materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.7390274
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 7,700 2014-10-02 2014-10-02 37421240012014 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave shpenzime mirembajtje bashkia kod.2124001 fat.7390337
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 7,200 2014-09-25 2014-09-26 36221240012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim shpenzime per materiale pastrimi bashkia kod.2124001 fat.7390335
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 38,000 2014-08-25 2014-08-25 31921240012014 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres Bashkia kodi 2124001 blerje kancelari fat.7390306 dt.07.08.2014
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 19,700 2014-08-13 2014-08-13 31421240012014 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres - Sherbime te printimit dhe publikimit - Te tjera materiale dhe sherbime speciale shpenzime per blerje materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.7390302
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 18,000 2014-08-11 2014-08-12 30821240012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per materiale per funks. e paisjeve bashkia kod.2124001 fat.7008269
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 16,000 2014-06-05 2014-06-06 20321240012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyres e kancelari bashkia kucove kod.2124001 fat.7008171
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 12,600 2014-05-14 2014-05-14 16921240012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per materiale e paisje bashkia kucove kod.2124001 fat.7008245
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 3,800 2014-04-24 2014-04-25 15521240012014 Sherbime te printimit dhe publikimit - Te tjera materiale dhe sherbime speciale shpenzime per materiale etj.bashkia kod.2124001 fat.7008226
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 20,110 2014-04-24 2014-04-25 15621240012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per materiale e kancelari bashkia kod.2124001 fat.7008225
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 18,518 2014-04-09 2014-04-10 12921240012014 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale per pastrim e dizifektim ,kancelari bashkia kod.2124001 fat.7008215
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 25,800 2014-04-09 2014-04-10 12721240012014 Blerje dokumentacioni - Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale e paisje tjera bashkia kod.2124001 fat.7008218
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 10,500 2014-03-24 2014-03-24 11121240012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres pagese per materiale pastrimi ,dezifektim bashkia kod.2124001 fat,7008207
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 76,400 2014-03-19 2014-03-20 10221240012014 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per kancelari e materiale bashkia kod.2124001 fat.7008282
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 12,600 2014-03-19 2014-03-20 10321240012014 Blerje dokumentacioni shpenzime per blerje dokumentacioni bashkia kod.2124001 fat.7008283
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 13,800 2014-03-19 2014-03-20 9921240012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime per e paisje materiale bashkia kod.2124001 fat.7008274
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 20,800 2014-02-25 2014-02-26 6421240012014 Unspecified shpenzime per kancelari bashkia kucove kod.2124001 fat.7008145
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 11,200 2014-02-25 2014-02-26 6521240012014 Unspecified shpenzime per materiale e paisje zyre bashkia kucove kod.2124001 fat.7008273
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 28,000 2014-02-19 2014-02-20 4721240012014 Unspecified shpenzime per materiale printimi bashkia kucove kod.2124001 fat.7008118
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 28,000 2014-01-23 2014-01-24 1921240012014 Unspecified materiale printimi bashkia kod.2124001 fat.5993219
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave