Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ABAZDAJKO 2,029,006.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 58,440 2014-12-15 2014-12-15 49021240012014 Sherbime te tjera shpenzime per situacion dekori bashkia kucove kod.2124001 fat.5079942
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 126,920 2014-11-10 2014-11-10 42821240012014 Sherbime te tjera shpenzime situacion dekori bashkia kucove klod.2124001 fat.5079937
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 169,312 2014-08-11 2014-08-12 31121240012014 Sherbime te tjera pagese situacion dekori bashkia kucove 2124001 fat.5079939kod.
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 404,300 2014-07-17 2014-07-17 26621240012014 Sherbime te tjera pagese situacion dekori bashkia kod.2124001 fat.5079938
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 197,530 2014-07-17 2014-07-17 26521240012014 Sherbime te tjera pagese situacion dekori bashkia kod.2124001 fat.5079936
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 158,724 2014-06-05 2014-06-06 20221240012014 Sherbime te tjera shpenzime situacion dekori bashkia kucove kod.2124001 fat.5079935
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 111,588 2014-05-16 2014-05-19 18821240012014 Sherbime te tjera situacion i dekorit muaji mars 2014 bashkia kod.2124001 fat.5079934
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 173,192 2014-04-15 2014-04-16 13321240012014 Sherbime te tjera situacion shpenz.dekori janar -shkurt 2014 bashkia kod.2124001 fat.5079933
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 629,000 2014-03-19 2014-03-20 10621240012014 Sherbime te tjera shpenzime per situacion dekori bashkia kod.2124001 fat507993,
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave