Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 214,438.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 1,776 2014-12-16 2014-12-16 49421240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative takse perdorimi trualli bashkia kucove kod.2124001 per Adnand Dardha
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 15,985 2014-11-04 2014-11-05 41821240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative takse perdorimi trualii bashkia kucove kod.2124001 per Adnand Dardha
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 28,000 2014-11-04 2014-11-05 41921240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative regjistrim pronash bashkia kucove kod.2124001 fature per arketim nr 66prot 27.10.2014 kerkese 1534 dt 21.10.2014
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 118,953 2014-10-15 2014-10-15 39921240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative kthim i takses i ndikimit ne infrastruktures bashkia kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 8 2014-10-13 2014-10-14 38121240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative komision per kthim pagese te janar 2014 bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 7,000 2014-08-05 2014-08-06 28721240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative regjistrim pronash bashkia kucove kod.2124001 formular aplikimi nr.0742547
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 6,250 2014-06-27 2014-06-27 24021240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative transferte te tatimet per tvb e ardhur gabim te bashkia kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 22,466 2014-06-26 2014-06-27 23921240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative transfetre tatimeve per tvb arketuar te bashkia kv kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 7,000 2014-05-16 2014-05-19 18721240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative regjistrim pronash bashkia kucove kod. 2124001 formular aplikimi nr.0757197
Bashkia Kucove (0217) ZYRA E RREGJ.PASURISE KUCOVE Kuēove 7,000 2014-05-08 2014-05-09 16521240012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative regjistrim pronash bashkia kucove kodi 2124001 formular aplikimi nr.0757236
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave