Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,469,890.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 30,000 2014-12-16 2014-12-16 49321240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062
Bashkia Kucove (0217) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Kuēove 18,898 2014-12-02 2014-12-03 46321240012014 Shtese page per funksionin debitore a.pjetri bashkia kucove kod.2124001shkrese 750 dt 29.09.2014
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,758 2014-12-01 2014-12-02 45521240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,897,779 2014-12-01 2014-12-02 45421240012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Kuēove 19,157 2014-11-05 2014-11-05 42321240012014 Shtese page per funksionin pagese per shlyerje detyrimi bashkia kucove kod.2124001 per shkres 750-14 dt.29.09.2014 A.pjetri
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 31,067 2014-11-05 2014-11-05 42221240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026102,0694026062 shresa 1296 dt 19.11.2013
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,938,210 2014-10-01 2014-10-01 36821240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,771 2014-10-01 2014-10-01 3621240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 4,000 2014-09-17 2014-09-17 34521240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026102
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,559 2014-09-03 2014-09-03 32621240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune paga Bashkia kodi 2124001 gusht 2014
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,559 2014-08-01 2014-08-01 28121240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese per paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 32,000 2014-06-05 2014-06-06 21021240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062 ,0694026102 shkrese 1296 dt.19.11.2013
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 38,573 2014-05-07 2014-05-08 16421240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062 shkrese 1296 dt.19.11.2013
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 30,000 2014-04-09 2014-04-10 12921240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062 shkrese 1296 dt.19.11.2013
Bashkia Kucove (0217) DEGA TATIMEVE KUCOVE Kuēove 1,559 2014-03-25 2014-03-25 11621240012014 Shtese page per funksionin gjobe per sig. shoqer. bashkia kucove kod.2124001 numri serial K48504103D3ZK01X
Bashkia Kucove (0217) PLUS COMMUNICATION Kuēove 30,000 2014-03-18 2014-03-19 8521240012014 Shtese page per funksionin pagese telefoni celulare bashkia kod.2124001 per nr.cel 0694026062 shkrese 1296 dt.19.11.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave