Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 350 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,525,023.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,771 2014-12-01 2014-12-02 45621240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,771 2014-11-03 2014-11-03 41521240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,927,707 2014-11-03 2014-11-03 41321240012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,474 2014-11-03 2014-11-03 41421240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 118,578 2014-10-01 2014-10-01 36721240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,927,888 2014-09-03 2014-09-03 32421240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagat Bashkia kodi 2124001 gusht 2014
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 81,690 2014-08-01 2014-08-01 28021240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 81,477 2014-06-02 2014-06-02 19821240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese per paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,559 2014-06-02 2014-06-02 19921240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,898,904 2014-06-02 2014-06-02 19721240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese per paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 1,915,330 2014-05-02 2014-05-02 16121240012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 82,315 2014-05-02 2014-05-02 16221240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) RAIFFEISEN BANK SH.A Kuēove 92,559 2014-04-02 2014-04-03 12021240012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune pagese paga te bashkise kucove kod.2124001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave