Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
KOTTI 459,408.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 58,320 2014-11-21 2014-11-24 68521220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE BLLOQE ADMINISTRATIVE, BILETA PARKIMI FAT.259 DATE 10.11.2014
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 135,360 2014-10-09 2014-10-10 58221220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 221 DT 30.09.2014 BLLOQE ADMINISTRATIVE
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 48,120 2014-09-18 2014-09-19 54721220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 198 DT 18.08.2014 BLLOQE ADMINISTRATIVE
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 92,808 2014-08-19 2014-08-20 48121220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 193,195 DT 31.07.2014 BLLOQE ADMINISTRATIVE
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 44,400 2014-05-19 2014-05-20 29721220012014 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE FAT 114 DT 05.05.2014 SHERBIME PRINTIMI
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 36,960 2014-04-14 2014-04-15 23221220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 40 DT 21.02.2014 BLLOQE ADMINISTRATIVE
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 43,440 2014-02-13 2014-02-14 7721220012014 Unspecified BASHKIA BLLOQE ADMINIS FAT 247, 270 DT 31.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave