Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
KORSELSHPK 55,098,764.00 26 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 276,424 2014-12-12 2014-12-15 74921220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE MIREMBAJTJE VARRE FAT.77 DATE 11.12.2014
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 1,316,775 2014-12-11 2014-12-12 73121220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE PASTRIM QYTETI FAT66DATE 31.12.2013
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 205,191 2014-12-04 2014-12-09 72121220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE MIREMBAJTJE VAREZASH TETOR 2014 FAT68 DATE 18.11.2014
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,012,631 2014-11-10 2014-11-11 65421220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE PASTRIM QYTETI FAT.61 & 66 DT 31.12.2013
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 225,493 2014-10-07 2014-10-08 57421220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 52 DT 3.10.2014 MIREMBAJTJE VAREZA SHTATOR
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,302,000 2014-10-03 2014-10-03 56121220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 54,61 DT 31.12.2013 PASTRIM QYTETI
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 205,191 2014-09-17 2014-09-18 52921220012014. Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 51 DT 9.09.2014 MIREMBAJTJE VARREZA
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 251,808 2014-09-08 2014-09-09 50321220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE MIREMBAJTJE VARREZA FAT.39 DT 07.08.14
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,000,000 2014-09-08 2014-09-09 51321220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE PASTRIM QYTETI FAT.54 DT 27.11.13
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 434,858 2014-08-06 2014-08-07 44521220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 36 DT 09.07.2014 MIREMBAJTJE VARREZA
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,715,787 2014-08-06 2014-08-06 44421220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 52 DT 8.11.2013 PASTRIM QYTETI
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 267,076 2014-07-14 2014-07-15 40521220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 27 DT 30.06.2014 MIREMBAJTJE VARREZA
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,887,847 2014-07-14 2014-07-14 40621220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 51 DT 8.11.2013 PASTRIM QYTETI GUSHT 2013
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 263,368 2014-06-12 2014-06-13 34421220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 19 DT 14.05.2014 MIREMBAJTJE VAREZA
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,862,872 2014-06-12 2014-06-13 34521220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 35 DT 9.08.2013 PASTRIM QYTETI KORRIK 2013
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 213,989 2014-05-16 2014-05-27 29021220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE MIREMBAJTJE VAREZA FAT 19 DT 14.05.2014
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 266,565 2014-05-14 2014-05-15 28721220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE MIREMBAJTJE VAREZA FAT 9 DT 2.04.2014
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,689,416 2014-05-14 2014-05-14 28621220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE PASTRIM QYTETI FAT 33 DT 9.08.2013
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 500,000 2014-04-14 2014-04-30 23021220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE MIREMBAJTJE VAREZA FAT 8, 9 DT 31.03.2014
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,873,060 2014-04-14 2014-04-15 22921220012014 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE FAT 28 DT 10.07.2013 PASTRIM QYTETI MAJ 2013
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 205,191 2014-03-11 2014-03-12 15021220012014 Unspecified BASHKIA KORCE FAT 3 DT 3.02.2014 MIREMBAJTJE VAREZA JANAR 2014
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,716,174 2014-03-11 2014-03-12 15121220012014 Unspecified BASHKIA KORCE FAT 15,16 DT 20.05.2013 MIREMBAJTJE PASTRIM QYTETI
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,447,046 2014-02-13 2014-02-14 7221220012014 Unspecified BASHKIA KORCE PASTRIM QYTETI FAT 14 DT 20.05.2013
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 209,988 2014-02-06 2014-02-07 5121220012014 Unspecified BASHKIA FAT 67 DT 31.12.2013 MIREMBAJTJE VARREZA
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 274,533 2014-01-24 2014-01-27 2721220012014 Unspecified BASHKIA KORCE MIREMB VAREZA FAT 60 DT 31.12.2013
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 4,475,481 2014-01-27 2014-01-27 2621220012014 Unspecified BASHKIA KORCE PASTRIM QYTETI FAT 12, 13 DT 20.05.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave