Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
JOSIFDELIU 3,394,773.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 251,651 2014-12-30 2014-12-31 1421220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE SHPENZ KARBURANTI PER NGROHJE FAT 282 DATE 19.12.2014
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 536,515 2014-12-22 2014-12-23 78121220012014 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT LIK PJESOR FAT NR.196 DT.20.10.2014
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 249,997 2014-11-26 2014-11-27 1221220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT NAFTE FAT 238 DATE 21.11.2014
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 300,000 2014-11-25 2014-11-26 68721220012014 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT FAT.196 DATE 20.10.2014
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 249,210 2014-10-28 2014-10-29 1021220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE FAT 195 DT 20.10.2014 NAFTE
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 549,033 2014-09-16 2014-09-17 921220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE FAT 155 DT 04.09.2014 BLERJE NAFTE
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 100,374 2014-09-09 2014-09-10 51521220012014 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE NAFTE FAT.151 DT 28.08.14
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 153,135 2014-08-19 2014-08-20 48021220012014 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE FAT 122 DT 7.07.2014 NAFTE PER MJETET
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 483,552 2014-04-23 2014-04-24 26621220012014 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE FAT 39 DT 3.03.2014 BENZINE 20% SHTESE KONTRATE
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 321,306 2014-02-18 2014-02-19 9121220012014 Unspecified BASHKIA KORCE FAT 227 DT 3.12.2013 BENZINE
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 200,000 2014-01-24 2014-01-27 2421220012014 Unspecified BASHKIA KORCE BENZINE FAT 227 DT 3.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave