Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
INTESASANPAOLOBANKALBANIA 22,396,232.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,266,000 2014-12-29 2014-12-29 80421220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 SHPERBLIM NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2014
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 11,459 2014-12-29 2014-12-29 80621220012014 Sherbimet bankare BASHKIA KORCE 2122001 KOMISION BANKAR PAGESE PRICIPIALI TE TRANSHIT TE PARE PROJKT NDERTIMI I BANESAVE ME QELLIM SOCIAL TE FINANCUAR NGA CEB
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,674,500 2014-12-24 2014-12-26 79621220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2014
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,519,100 2014-12-22 2014-12-23 78421220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,500 2014-12-19 2014-12-19 77521220012014 Sherbimet bankare BASHKIA KORCE KOMISION BANKAR PER PAGESE PRINCIPIALI TE KREDISE NDERTIMI I BANESAVE PER QELLIM SOCIAL
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 4,772,313 2014-12-18 2014-12-18 77021220012014 Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE PAGESE PRINCIPIALI TE KREDISE PROJK.NDERTIMI I BANESAVE ME QELLIM SOCIAL TE FINANCUAR NGA CEB DEPOZITE QEVERIE AL8910111008000000002111001E
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,427,260 2014-11-27 2014-11-27 69621220012014 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime BASHKIA KORCE PER BOLLES&WILLSON IBAN DE54400501500000102392 SPARKASSE MUNSTERLAND-OST SWIFT-BIC WELADED1MST FAT 1DATE 13.10.2014
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,525,100 2014-11-20 2014-11-20 68321220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) ND.EKONOMIKE MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,520,900 2014-10-24 2014-10-24 63521220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHMA EKONOMIKE SHTATOR
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,523,100 2014-09-24 2014-09-24 55121220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHMA EKONOMIKE GUSHT
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,543,000 2014-08-29 2014-08-29 48921220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) ND.EKONOMIKE MUAJI KORRIK (PJESORE)
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,545,100 2014-07-30 2014-07-31 43221220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 ND EKONOMIKE QERSHOR
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,514,800 2014-06-25 2014-06-26 38221220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHMA EKONOMIKE MUAJI MAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 1,552,100 2014-05-23 2014-05-23 31821220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHMA EKONOMIKE PRILL
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave