Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ILIRJANPOSTOLI 950,333.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 65,970 2014-12-31 2014-12-31 81121220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT 1088 DATE 18.12.2014
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 33,282 2014-12-22 2014-12-23 77921220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE KANCELARI PER QKR LIK FAT NR.1014 DT.04.12.2014
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 25,650 2014-11-21 2014-11-24 68421220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE LETER FORMAT FAT 926 DATE 13.11.2014
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 34,200 2014-10-22 2014-10-23 61321220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE LETER FORMAT FAT.783 DT 14.10.14
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 5,984 2014-10-03 2014-10-03 56021220012014 Kancelari BASHKIA KORCE FAT 495 DT 30.06.2014(DIFERENCE)KANCELARI
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 54,588 2014-09-09 2014-09-10 51421220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT.630,631 DT 26.08.14
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 85,600 2014-09-08 2014-09-09 50121220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE KANCELARI,LETER FAT.365 DT 22.05.14 FAT.495 DT 30.06.14 (DIFERENCE) FAT.495 DT 07.08.14 (PJESORE)
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 7,000 2014-08-06 2014-08-06 44321220012014 Kancelari BASHKIA KORCE FAT 365 DT 22.05.2014 KANCELARI DIFERENCE FATURE
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 20,700 2014-07-14 2014-07-15 40421220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 495 DT 30.06.2014 LETER, BOJE PRINTERI
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 19,508 2014-07-07 2014-07-07 39821220012014 Kancelari BASHKIA KORCE KANCELARI FAT.365 DT 22.05.14
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 3,829 2014-07-07 2014-07-07 39721220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE LETER FAT.379 DT 26.05.14
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 163,974 2014-06-17 2014-06-18 37021220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE FAT 342, 343 DT 15.05.2014 LETER, KANCELARI
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 42,371 2014-06-13 2014-06-13 35521220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 379 DT 26.05.2014 BOJE PRINTERI,LETER
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 35,760 2014-06-13 2014-06-13 35621220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE FAT 346 DT 15.05.2014 SHPENZIME TE TJERA
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 64,698 2014-05-16 2014-05-19 29121220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT 230 DT 14.04.2014
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 137,700 2014-04-23 2014-04-24 24621220012014 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 1082, 1083 DT 24.01.2014 BOJE PRINTERI,KANCELARI 20% SHTESE KONTRATE
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 9,060 2014-04-02 2014-04-03 20721220012014 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 132 DT 11.03.2014 LETER, BOJE PRINTERI
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 45,510 2014-02-14 2014-02-14 8621220012014 Unspecified BASHKIA KORCE FAT 1009 DT 23.12.2013 MATERIALE PASTRIMI
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 94,949 2014-02-14 2014-02-14 7621220012014 Unspecified BASHKIA KORCE FAT 995-997 DT 19.12.2013 BOJE PRINTERI, KANCELARI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave