Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
FIRSTINVESTIMENTBANK-ALBANIASH.A 213,544,625.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 885,000 2014-12-29 2014-12-29 80121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 SHPERBLIM I TE VERBEREVE DHE PARA TETRA PLEGJIKEVE DHJETER 2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 17,496,325 2014-12-23 2014-12-23 78621220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE TE VERBERIT MUAJI DHJETOR DHE ENERGJI E PRAPAMBETUR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 8,827,750 2014-12-04 2014-12-09 71321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 TE VERBERI, PARAPLEGJIKET NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,217,100 2014-11-20 2014-11-20 68121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) INVALIDE MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,652,850 2014-10-24 2014-10-24 62121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE TETOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,396,850 2014-09-26 2014-09-26 55321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE SHTATOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,749,950 2014-08-22 2014-08-22 48421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE GUSHT
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,176,850 2014-07-30 2014-07-30 42721220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE KORRIK
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,783,100 2014-06-25 2014-06-26 37821220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE QERSHOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,768,300 2014-05-22 2014-05-23 31021220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE MAJ
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,988,000 2014-04-22 2014-04-22 26021220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE PRILL
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 60,000 2014-04-21 2014-04-22 25821220012014 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE 2122001 NDIHME PER FATKEQESI(I MECO)
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 20,000 2014-04-14 2014-04-15 23321220012014 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE 2122001 NDIHME FINANCIARE M MUSTAFA
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,692,650 2014-03-24 2014-03-24 18521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE MARS
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 21,322,900 2014-02-24 2014-02-24 12821220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE,INVALIDE SHKURT SHKURT
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 40,507,000 2014-01-25 2014-01-27 2021220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE, TE VERBER, PARA-TETRAPLEGJIKE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave