Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ESECURITY 2,460,694.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 256,290 2014-12-22 2014-12-23 78221220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE ROJE OBJEKTI NENTOR 2014 LIK FAT NR.423 DT.30.11.2014
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 256,290 2014-11-25 2014-11-26 68621220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE RUAJTJE OBJEKTI TETOR FAT.411 DATE 31.10.2014
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 256,290 2014-10-16 2014-10-17 59621220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 399 DT 30.09.2014 ROJE OBJEKTI
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 256,290 2014-09-08 2014-09-09 50721220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE RUAJTJE OBJEKTI FAT.388 DT 31.08.14
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 256,290 2014-08-06 2014-08-07 44721220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 378 DT 31.07.2014 ROJE OBJEKTI
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 155,404 2014-07-23 2014-07-24 42321220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 366 30.06.2014 ROJE OBJEKTI
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 255,960 2014-07-09 2014-07-10 3991220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE RUAJTJE OBJEKTI FAT.351 (DIFERENCA) FAT.358 DT 12.06.14
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 100,556 2014-06-18 2014-06-19 36821220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 351 DT 30.05.2014 ROJE OBJEKTI MAJ
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 255,960 2014-06-12 2014-06-13 35121220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 343 DT 30.04.2014 ROJE OBJEKTI PRILL
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 255,960 2014-05-16 2014-05-19 28821220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 335 DT 31.03.2014 ROJE OBJEKTI MARS
Bashkia Korce (1515) E SECURITY Korēe 155,404 2014-04-21 2014-04-22 25021220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 327 DT 1.03.2014 ROJE OBJEKTI SHKURT
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave