Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
DEGAETATIMTAKSAVE-KORCE 926,930.00 28 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 3,100 2014-12-29 2014-12-29 80021220012014 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 9,000 2014-12-11 2014-12-11 73621220012014 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 12,858 2014-12-11 2014-12-11 72721220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 10,000 2014-12-11 2014-12-11 73421220012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-12-03 2014-12-04 71721220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 18,000 2014-12-01 2014-12-02 70021220012014 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 10,000 2014-12-01 2014-12-02 70121220012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 20,000 2014-11-10 2014-11-11 65221220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE GJOBE PER DEKLARIM TE VONUAR PERIUDHA MARS & KORRIK 2014
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-11-10 2014-11-11 64921220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM KESHILLTARET
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 10,000 2014-10-14 2014-10-15 59021220012014 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE TATIM QERA OBJEKTI
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-10-09 2014-10-10 58421220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 4,436 2014-10-07 2014-10-08 57121220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-09-08 2014-09-09 50921220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-08-07 2014-08-08 45121220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-07-09 2014-07-10 4031220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 2,663 2014-07-03 2014-07-04 39421220012014 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-06-12 2014-06-13 34121220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 264,195 2014-06-10 2014-06-11 34021220012014 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE PAGESE TAKSE PADIE PER GJYKATEN E RRETHIT GJYQESOR KORCE
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 48,000 2014-05-26 2014-05-26 31921220012014 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE TAKSE PADI PER GJYKATEN E RR.GJYQESOR KORCE
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 39,675 2014-05-21 2014-05-22 30921220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM KESHILLTARET PRILL
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-04-03 2014-04-04 21421220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 9,248 2014-04-02 2014-04-03 20921220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 6,099 2014-03-20 2014-03-21 17121220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE GJOBE PER PAGESE TE VONUAR SIG.SHOQERORE
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 1,530 2014-03-20 2014-03-21 17221220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE GJOBE PER PAGESE TE VONUAR TAP
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-03-13 2014-03-17 15421220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 80,500 2014-02-13 2014-02-14 7121220012014 Unspecified BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 3,076 2014-02-10 2014-02-11 5521220012014 Unspecified BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 12,300 2014-02-10 2014-02-11 5721220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 TATIM NE BURIM
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave