Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
CEZSHPERNDARJE 3,240,522.00 61 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 43,180 2014-08-15 2014-08-15 47521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060036028903,KR0A060112028114 ENERGJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 146,884 2014-08-15 2014-08-15 47421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A060005028944,KR0A060073028792,KR0A060002123287 ENERGJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 21,195 2014-08-11 2014-08-11 46221220012014 Sherbime te tjera 2122001 BASHKIA KORCE FAT 42 DT 5.08.2014 LIDHJE KONTRATE
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 300 2014-08-06 2014-08-06 44121220012014 Sherbime te tjera 2122001 BASHKIA KORCE FAT 202 DT 31.07.2014 NDRYSHIM EMRI NE KONTRATE
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 22,419 2014-07-25 2014-07-29 42421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060008028943,KR0A060036028903 ENERGJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 17,340 2014-07-25 2014-07-29 42521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060026028824,KR0A060005028944,KR0A060073028792,KR0A060002123287 ENERGJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 176,677 2014-06-20 2014-06-20 821220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060102028807,KR0A060247028805,KR0A060109028783,KR0A110006028872,KR0A060102028803,KR0A060459028912,KR0A060095028800,KR0A060095028801,KR0A060035028907,KR0A060460121857 ENERGJI MAJ
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 102,244 2014-06-18 2014-06-19 37421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060112028114,KR0A060036028903 ENERGJI MAJ
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 138,467 2014-06-18 2014-06-19 37321220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A0600100795,KR0A060026028824,KR0A060005028944,KR0A060002123287,KR0A060073028792 ENERGJI MAJ
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 160,324 2014-05-22 2014-05-23 31621220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A06005028944,KR0A060073028792,KR0A060002123287 ENERGJI PRILL
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 117,907 2014-05-22 2014-05-23 31721220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060036028903,KR0A060112028114 ENERGJI PRILL
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 148,591 2014-05-16 2014-05-16 421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060102028807,KR0A060247028805,KR0A060102028803,KR0A060459028912,KR0A060095028800,KR0A060095028801 ENERGJI PRILL
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 104,458 2014-05-16 2014-05-16 521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A06010902873,KR0A060035028919,KR0A060460121857,KR0A060035028920,KR0A060035028907,KR0A110006028872 ENERGJI PRILL
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 159,562 2014-04-16 2014-04-17 221220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060095028800,KR0A060459028912,KR0A060102028807,KR0A060102028803,KR0A060095028801,KR0A060460121857 ENERGJI MARS
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 110,690 2014-04-16 2014-04-17 321220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060035028920,KR0A060035028907,KR0A110006028872,KR0A060247028805,KR0A060109028783,KR0A060035028919 ENERGJI MARS
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 123,504 2014-04-15 2014-04-16 23521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060112028114,KR0A060036028903 ENERGJI MARS
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 145,960 2014-04-15 2014-04-16 23421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A06005028944,KR0A060002123287,KR0A060073028792 ENERGJI MARS
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626380,KR0A060516626379,KR0A060516626377,KR0A060516626374,KR0A060516626373,KR0A060516626371,KR0A060516626369,KR0A060516626367 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19121220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626415,KR0A060516626413,KR0A060516626412,KR0A060516626411,KR0A060516626410,KR0A060516626409,KR0A060516626408,KR0A060516626406 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19921220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626078,KR0A060516626081,KR0A060516626083,KR0A060516626085,KR0A060516626087,KR0A060516626091,KR0A060516626089,KR0A060516626090 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19021220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626424,KR0A060516626423,KR0A060516626421,KR0A060516626420,KR0A060516626419,KR0A060516626418,KR0A060516626417,KR0A060516626416 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19321220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626392,KR0A060516626391,KR0A060516626400,KR0A060516626390,KR0A060516626389,KR0A060516626388,KR0A060516626384,KR0A060516626382 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19621220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626057,KR0A060516626061,KR0A060516626062,KR0A060516626064,KR0A060516626065,KR0A060516626067,KR0A060516626069,KR0A060516626070 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626365,KR0A060516626352,KR0A060516626350,KR0A060516626349,KR0A060516626348,KR0A060516626345,KR0A060516626055,KR0A060516626056 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19721220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626073,KR0A060516626075,KR0A060516626077,KR0A060516626080,KR0A060516626082,KR0A060516626084,KR0A060516626086,KR0A060516626088 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 18821220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626440,KR0A060516626439,KR0A060516626438,KR0A060516626437,KR0A060516626436,KR0A060516626435,KR0A060516626434,KR0A060516626433 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 18921220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626432,KR0A060516626431,KR0A060516626430,KR0A060516626429,KR0A060516626428,KR0A060516626427,KR0A060516626425,KR0A060516626422 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19221220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626404,KR0A060516626402,KR0A060516626400,KR0A060516626398,KR0A060516626396,KR0A060516626395,KR0A060516626394,KR0A060516626393 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19821220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626058,KR0A060516626060,KR0A060516626063,KR0A060516626066,KR0A060516626071,KR0A060516626072,KR0A060516626076,KR0A060516626074 ENERGJI SHKURT
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 140,423 2014-03-19 2014-03-20 16021220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA ENERGJI SHKURT KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060036028903,KR0A060112028114
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 176,031 2014-03-19 2014-03-20 15921220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA ENERGJI SHKURT KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A060005028944,KR0A060073028792,KR0A060002123287
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 47,000 2014-02-28 2014-03-03 13421220012014 Unspecified 2122001 BASHKIA KORCE FAT 93 DT 27.02.2014 PEZULLIM KONTRATE
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 133,451 2014-02-21 2014-02-24 11721220012014 Unspecified 2122001 BASHKIA KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060036028903,KR0A060112028114 ENERGJI JANAR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 44,423 2014-02-20 2014-02-21 12621220012014 Unspecified 2122001 BASHKIA KORCE KAMATEVONESA FAT 92 DT 20.02.2014
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-02-19 2014-02-20 11421220012014 Unspecified 2122001 KL KR0A0605166263058,KR0A060516626060,KR0A060516626063,KR0A060516626066,KR0A060516626076,KR0A060516626071,KR0A060516626074,KR0A060516626072 ENERGJI JANAR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-02-19 2014-02-20 11121220012014 Unspecified 2122001 KL KR0A060516626365,KR0A060516626352,KR0A060516626350,KR0A060516626349,KR0A060516626055,KR0A060516626348,KR0A060516626056,KR0A060516626345 ENERGJI JANAR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-02-19 2014-02-20 10821220012014 Unspecified 2122001 KL KR0A060516626404,KR0A060516626402,KR0A060516626400,KR0A060516626398,KR0A060516626394,KR0A060516626396,KR0A060516626393,KR0A060516626395 ENERGJI JANAR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-02-19 2014-02-20 10621220012014 Unspecified 2122001 KL KR0A060516626424,KR0A060516626423,KR0A060516626421,KR0A060516626420,KR0A060516626417,KR0A060516626419,KR0A060516626416,KR0A060516626418 ENERGJI JANAR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 170,739 2014-02-19 2014-02-20 11621220012014 Unspecified 2122001 KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A06005028944,KR0A060002123287,KR0A060073028792 ENERGJI JANAR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-02-19 2014-02-20 11321220012014 Unspecified 2122001 KL KR0A0605166263073,KR0A060516626075,KR0A060516626077,KR0A060516626080,KR0A060516626086,KR0A060516626082,KR0A060516626088,KR0A060516626084 ENERGJI JANAR
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave