Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 5,665,970.00 35 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,721 2014-12-03 2014-12-03 70721220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 40,663 2014-12-03 2014-12-03 70821220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 432,735 2014-11-18 2014-11-19 66321220012014 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE 2122001 ZBATIM VENDIM GJYQI NR.2250 DT 30.10.13 & NR.123 DT 27.03.14 PER VANGJUSH JANAQI
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 43,158 2014-11-04 2014-11-04 63921220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 62,921 2014-11-04 2014-11-04 64121220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 6,640 2014-10-16 2014-10-17 59521220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA GUSHT-SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-10-03 2014-10-03 56421220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 35,913 2014-10-03 2014-10-03 56621220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 35,963 2014-09-03 2014-09-03 49621220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-09-02 2014-09-02 49421220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 3,640 2014-08-15 2014-08-18 47721220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 1,000,000 2014-08-08 2014-08-11 45321220012014 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE 2122001 BLERJE TRUALLI PER VAREZAT PUBLIKE (D XHIMANKI)
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 38,463 2014-08-04 2014-08-04 43821220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-08-04 2014-08-04 43621220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 6,640 2014-07-14 2014-07-15 41421220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA LISTEPAGESA KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-07-02 2014-07-02 38521220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 39,063 2014-07-02 2014-07-02 39221220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 400,000 2014-06-12 2014-06-13 34221220012014 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE 2122001 BLERJE TRUALLI (D XHIMANKI)
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-06-02 2014-06-02 32321220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 38,963 2014-06-02 2014-06-02 32521220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 356,000 2014-05-16 2014-05-19 28921220012014 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE 2122001 BLERJE TRUALLI (D XHIMANKI)
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 38,630 2014-05-05 2014-05-06 27921220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA PRILL
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,721 2014-05-05 2014-05-06 27721220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA PRILL
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 840,000 2014-04-17 2014-04-18 24521220012014 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE 2122001 BLERJE TRUALLI(D XHIMANKI)DETYRIM V 2013
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 12,280 2014-04-10 2014-04-11 22821220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 20,000 2014-04-04 2014-04-07 21821220012014 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE 2122001 NDIHME FINANCIARE (D SULKMANI)
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 38,070 2014-04-02 2014-04-03 20521220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MARS
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,721 2014-04-02 2014-04-02 20321220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MARS
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 830,000 2014-03-17 2014-03-18 15621220012014 Shpenz. per rritjen e AQT - troje BASHKIA KORCE 2122001 BLERJE TRUALLI (D XHIMANKI)DETYRIM V 2013
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 39,233 2014-03-05 2014-03-06 14321220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 PAGA SHKURT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-03-04 2014-03-05 13721220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 PAGA SHKURT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 12,280 2014-02-20 2014-02-21 12521220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 DIETA
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 830,000 2014-02-13 2014-02-14 7321220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 BLERJE TRUALLI(D XHIMANKI)DETYRIM V 2013
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,179 2014-02-04 2014-02-05 4421220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 PAGA JANAR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 40,663 2014-02-04 2014-02-05 4321220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 PAGA JANAR
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave