Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAETIRANES 38,420,830.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 1,920,000 2014-12-29 2014-12-29 80521220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 SHPERBLIM NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,363,260 2014-12-24 2014-12-26 79521220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHME EKONOMIKE DHJETOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,238,460 2014-12-22 2014-12-23 78321220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE NDIHME EKONOMIKE NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,267,760 2014-11-20 2014-11-20 68221220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) ND.EKONOMIKE MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,261,360 2014-10-24 2014-10-24 63421220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHMA EKONOMIKE SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,241,160 2014-09-24 2014-09-24 55021220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHMA EKONOMIKE GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,261,960 2014-09-12 2014-09-12 52721220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) ND.EKONOMIKE MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,281,560 2014-07-30 2014-07-30 43121220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,291,035 2014-07-11 2014-07-11 4171220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 ND.EKONOMIKE MUAJI MAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 2,298,935 2014-05-23 2014-05-23 31221220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHMA EKONOMIKE PRILL
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 3,890,835 2014-05-02 2014-05-02 27421220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 ND EKONOMIKE MARS
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 3,964,735 2014-03-19 2014-03-20 16721220012014 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE 2122001 NDIHMA EKONOMIKE SHKURT
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,037,835 2014-02-19 2014-02-20 11821220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 ND EKONOMIKE JANAR
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 4,101,935 2014-01-25 2014-01-27 2221220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 ND EKONOMIKE DHJETOR
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave