Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAEMPORIKI-SHQIPERISH.A 211,194,525.00 24 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,320,000 2014-12-29 2014-12-29 80221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 SHPERBLIM PAAFTESI MUAJI DHJETOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-12-23 2014-12-23 78821220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,229,550 2014-12-23 2014-12-23 78521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESI MUAJI DHJETOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,481,100 2014-12-04 2014-12-09 71221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESI NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-12-03 2014-12-04 71521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR NENTOR TRENDAFILE ZEQO
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-10-24 2014-10-24 62421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR (T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,855,500 2014-10-24 2014-10-24 62221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA TETOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 14,344,250 2014-09-26 2014-09-26 55221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-09-26 2014-09-26 55521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 P.USHQIMOR (T ZEQO) MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,234,875 2014-08-22 2014-08-22 48321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-08-22 2014-08-22 48621220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE P USHQIMOR( T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-07-30 2014-07-30 42921220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR(T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,654,625 2014-07-30 2014-07-30 42621220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-06-25 2014-06-26 38021220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE P.USHQIMOR( T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,161,625 2014-06-25 2014-06-26 37721220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-05-22 2014-05-23 31421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR(T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,962,625 2014-05-22 2014-05-23 31121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MAJ
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-04-22 2014-04-22 26321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR(T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,159,375 2014-04-22 2014-04-22 26121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 212200 PAAFTESIA PRILL
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,266,625 2014-03-24 2014-03-24 18221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MARS
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-03-24 2014-03-24 18421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE P.USHQIMOR(T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 18,000 2014-02-24 2014-02-25 13021220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE P.USHQIMOR(T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,066,125 2014-02-24 2014-02-24 12721220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA SHKURT
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 32,395,250 2014-01-25 2014-01-27 1921220012014 Unspecified BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA NENTOR-JANAR
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave