Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBEN2SECURITY-SHPK 3,134,924.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 163,200 2014-12-11 2014-12-12 72821220012014 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE PAGESE SI AGJENT TATIMOR FAT 397 DATE 10.11.2014
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 136,000 2014-12-11 2014-12-12 73021220012014 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE PAGESE SI AGJENT TATIMOR FAT 410 DATE 30.11.2014
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 408,000 2014-11-12 2014-11-13 66021220012014 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE TRANSFERTE SI AGJENT TATIMOR FAT.385 DT 10.10.14 FAT.386 DT 16.10.14
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 595,000 2014-10-07 2014-10-08 57521220012014 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE FAT 372, 373 DT 16.09.2014 PAGESE SI AGJENT TATIMOR
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 718,182 2014-09-08 2014-09-09 50421220012014 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE PAGESE PER AGJENT TATIMOR FAT.359 DT 10.08.14 FAT.360 DT 18.08.14 FAT.361 DT 20.08.14
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 129,200 2014-08-07 2014-08-08 44921220012014 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE FAT 349 DT 16.07.2014 PAGESE PER AGJENT TATIMOR
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 347,340 2014-04-09 2014-04-10 22321220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 288, 304 DT 28.02.2014 ROJE OBJEKTI
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 248,100 2014-03-19 2014-03-20 16221220012014 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE FAT 205 DT 31.12.2013 ROJE OBJEKTI
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 248,100 2014-02-13 2014-02-14 7421220012014 Unspecified BASHKIA KORCEROJE OBJEKTI FAT 255 DT 30.11.2013
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 141,802 2014-02-06 2014-02-07 5021220012014 Unspecified BASHKIA FAT 240 DT 31.10.2013 ROJE OBJEKTI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave