Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"EUROCOL" 509,812,944.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 47,920,959 2014-12-29 2014-12-30 80321220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE RESTAURIM PAZARI I VJETER KORCE FAT 175 DATE 23.12.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 25,526,882 2014-12-24 2014-12-26 79321220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION I PARKUT RINIA FAT 174 DATE 24.12.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 51,446,139 2014-12-23 2014-12-24 74621220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION SHESHI RRUGICAT TEK KULLA PANORAMA SHESHI TEK TEATRI FAT 171 DATE 09.12.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 46,895,522 2014-12-23 2014-12-24 74521220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION PARKU RINIA FAT 172 DATA 09.12.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 25,707,370 2014-12-15 2014-12-16 75021220012014 Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE RESTAURIMI I PAZARIT TE VJETER FAT 173 DATE 10.12.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 34,754,851 2014-12-02 2014-12-03 70321220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUK.SHESHI DHE RRUGICAT TE KULLA, SHESHI TEK TEATRI FAT.170 DATE 01.12.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 60,196,052 2014-12-02 2014-12-03 70421220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUK PARKU RINIA FAT.169 DATE 01.12.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 31,958,828 2014-11-25 2014-11-26 69021220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION PARKU RINIA FAT.154DATE 21.11.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 32,288,582 2014-11-25 2014-11-26 68921220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION SHESHI DHE RRUGICAT TEK KULLA PANORAMA .SHESHI TEK TEATRI FAT 155 DATE 21.11.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 13,787,367 2014-11-18 2014-11-19 67621220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONS.I PARKUT RINIA FAT.153 DT 14.11.14
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 20,367,640 2014-11-18 2014-11-19 67521220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONS.SHESHI DHE RRUGICAT TEK KULLA PANORAMA,SHESHI TEK TEATRI FAT.152 DT 14.11.14
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 11,849,639 2014-11-10 2014-11-11 65721220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONS. I PUNIMEVE TEK PARKU RINIA FAT.148 DT 04.11.14
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 17,156,556 2014-11-10 2014-11-11 65621220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONS. I PUNIMEVE TEK SHESHI DHE RRUGICAT TEK KULLA PANORAMA, SHESHI TEK TEATRI FAT.149 DT 04.11.14
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 11,905,904 2014-10-16 2014-10-17 60421220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE FAT 130 DT 10.10.2014 RIKONST SHESHI TEK TEATRI
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 3,920,253 2014-10-16 2014-10-17 60321220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE FAT 129 DT 10.10.2014 RIKONSTRUKSION PARKU RINIA
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 5,755,691 2014-09-26 2014-09-29 55821220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE FAT 112 DT 23.09.2014 RIKONSTRUKSION SHESHI TEK TEATRI
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 16,538,814 2014-09-26 2014-09-29 55221220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE FAT 113 DT 23.09.2014 RIKONSTRUKSION PARKU RINIA
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 22,393,351 2014-09-01 2014-09-02 49121220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION PARKU RINIA FAT.110 DT 28.08.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 29,442,544 2014-09-01 2014-09-02 49021220012014 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION SHESHI DHE RRUGUCAT TEK KULLA PANORAMA,SHESHI TEK TEATRI FAT.111 DT 28.08.14
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave