Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 314,393,375.00 49 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,320,000 2014-12-29 2014-12-29 80221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 SHPERBLIM PAAFTESI MUAJI DHJETOR 2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 885,000 2014-12-29 2014-12-29 80121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 SHPERBLIM I TE VERBEREVE DHE PARA TETRA PLEGJIKEVE DHJETER 2014
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 17,496,325 2014-12-23 2014-12-23 78621220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE TE VERBERIT MUAJI DHJETOR DHE ENERGJI E PRAPAMBETUR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-12-23 2014-12-23 78821220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,229,550 2014-12-23 2014-12-23 78521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESI MUAJI DHJETOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,500 2014-12-23 2014-12-23 78721220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 8,827,750 2014-12-04 2014-12-09 71321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 TE VERBERI, PARAPLEGJIKET NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,481,100 2014-12-04 2014-12-09 71221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESI NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,500 2014-12-03 2014-12-04 71421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR NENTOR VALBONA KOLLANI
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-12-03 2014-12-04 71521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR NENTOR TRENDAFILE ZEQO
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,217,100 2014-11-20 2014-11-20 68121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) INVALIDE MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2014-10-24 2014-10-27 62521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE ZBATIM V.GJYQI 41-2013-1094(S METI)
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,500 2014-10-24 2014-10-24 62321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR (V KOLLANI)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-10-24 2014-10-24 62421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR (T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,855,500 2014-10-24 2014-10-24 62221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA TETOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,652,850 2014-10-24 2014-10-24 62121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE TETOR
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2014-09-26 2014-09-29 55621220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE NDALESE PAAFTESIE PER ZBATIM V.GJYQI 41-2013-1094
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 14,344,250 2014-09-26 2014-09-26 55221220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,396,850 2014-09-26 2014-09-26 55321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE SHTATOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,500 2014-09-26 2014-09-26 55421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 P.USHQIMOR (V KOLLANI) MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-09-26 2014-09-26 55521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 P.USHQIMOR (T ZEQO) MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2014-08-22 2014-08-25 48721220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE ZBATIM V.GJYQI NR 41-2013-1094
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,234,875 2014-08-22 2014-08-22 48321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA GUSHT
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,749,950 2014-08-22 2014-08-22 48421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE GUSHT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,500 2014-08-22 2014-08-22 48521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE P USHQIMOR(V KOLLANI, T ZEQO0
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-08-22 2014-08-22 48621220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE P USHQIMOR( T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,500 2014-07-30 2014-07-30 42821220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR(V KOLLANI,M KULLA)
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,176,850 2014-07-30 2014-07-30 42721220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-07-30 2014-07-30 42921220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR(T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,654,625 2014-07-30 2014-07-30 42621220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2014-07-30 2014-07-30 43021220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIMI NR 41-2013-1094(S METI)
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2014-06-25 2014-06-26 38121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE ZBATIM V GJYQI NR 41-2012-1094 (SOKOL METI)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-06-25 2014-06-26 38021220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE P.USHQIMOR( T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,783,100 2014-06-25 2014-06-26 37821220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 INVALIDE,TE VERBER,PARA-TETRAPLEGJIKE QERSHOR
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 16,161,625 2014-06-25 2014-06-26 37721220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,500 2014-06-25 2014-06-26 37921220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 NDALESE P.USHQIMOR( V KOLLANI,M KULLA)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 4,500 2014-05-22 2014-05-23 31421220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR(T ZEQO)
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 6,500 2014-05-22 2014-05-23 31321220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PENSION USHQIMOR(V KOLLANI,D KORRA,M KULLA)
Bashkia Korce (1515) BANKA EMPORIKI - SHQIPERI SH.A Korēe 15,962,625 2014-05-22 2014-05-23 31121220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE 2122001 PAAFTESIA MAJ
Bashkia Korce (1515) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Korēe 1,750 2014-05-22 2014-05-23 31521220012014 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIMI NR 41-2013-1094(S METI)
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave