Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,235,404.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 17,880 2014-12-11 2014-12-12 73921220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE VLERESIM I NDIKIMIT MJEDISOR FAT 183 DATE 19.11.2014
Bashkia Korce (1515) JOKLEN & CO Korēe 5,280 2014-12-11 2014-12-12 74421220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE VLERESIM I NDIKIMIT MJEDISOR FAT 53 DATE 26.11.2014
Bashkia Korce (1515) JOKLEN & CO Korēe 32,280 2014-10-08 2014-10-09 57721220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE FAT 19,30 DT 25.09.2014 VLERESIM I NDIKIMIT MJEDISOR
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 17,999 2014-10-07 2014-10-08 57621220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE FAT 161 DT 15.09.2014 VLERESIM I NDIKIMIT MJEDISOR
Bashkia Korce (1515) ALMIR EQEREM SPAHIU Korēe 32,000 2014-09-08 2014-09-09 51221220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE BLERJE FISHEKZJARRE FAT.22 DT 15.08.14
Bashkia Korce (1515) FORUM-EVENTS Korēe 952,800 2014-09-08 2014-09-09 51121220012014 Shpenzime per qiramarrje per aparate dhe pajisjet teknike, makineri - Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE MATERIALE & PAJISJE ME QERA URDH.PROK.33 & SHOW ME LASER URDH.PROK.34 FAT.44 & 45 DT 11.08.14 & 12.08.14
Bashkia Korce (1515) U.N.D.P. Korēe 6,725 2014-07-14 2014-07-15 41621220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE KTHIM FOND I PAPERDORUR SIPAS AKT MAREVESHJES
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2014-06-13 2014-06-13 35421220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE FAT 125220207,125220206 DT 24.01.2014 PAGESE PER NR JESHIL
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 35,760 2014-06-13 2014-06-13 35621220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE FAT 346 DT 15.05.2014 SHPENZIME TE TJERA
Bashkia Korce (1515) LILIANA VLLAMASI Korēe 27,600 2014-06-13 2014-06-13 35721220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE FAT 4 DT 30.05.2014 RAPORT VLERESIMI TE OBJEKTEVE PER RICIKLIM
Bashkia Korce (1515) FLORA SHUAIP BIBA Korēe 19,200 2014-06-10 2014-06-11 33821220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE FAT 18 DT 16.05.2014 NOTERIZIM KONTRATA E KREDISE
Bashkia Korce (1515) LILIANA VLLAMASI (LAKO) Korēe 47,880 2014-03-24 2014-03-25 18721220012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE FAT 43 DT 18.02.2014 RAPORT VLERESIMI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave