Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 169,787.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 20,000 2014-11-10 2014-11-11 65221220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE GJOBE PER DEKLARIM TE VONUAR PERIUDHA MARS & KORRIK 2014
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 12,500 2014-11-04 2014-11-05 64621220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE TARIFE SHERBIMI KERK.REGJISTRIMI NR.7229,7220 DT 03.11.14 NR.PASURISE 8/226 & 8/530
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 11,200 2014-10-24 2014-10-27 62021220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE KERKESA NR 6648, 6649 PASURIA NR 1/44; 4/33
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 3,500 2014-10-07 2014-10-08 57221220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE FAT 5934 DT 30.09.2014 TARIFE SHERBIMI NR PASURISE 1/44
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 20,250 2014-09-11 2014-09-12 52021220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE TARIFE SHERBIMI FAT.4990,4992,4993,4991,4989 DT 08.09.14
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 21,000 2014-08-18 2014-08-19 47921220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KRCE FAT 5845, 3904, 3905 DT 12.08.2014 TARIFE SHERBIMI
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 39,360 2014-06-10 2014-06-12 33621220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE FAT 903,904 DT 4.06.2012 SHP GJYQSORE,PERMBARIMORE
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 700 2014-05-19 2014-05-20 29821220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE TARIFE SHERBIMI NR PASURIE 6/11
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,700 2014-04-17 2014-04-18 24921220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE FAT 12,13,14 DT 1.04.2014 TARIFE SHERBIMI
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 17,948 2014-04-17 2014-04-18 24821220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni - Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE FAT 112095233,11209285 DT 2.04.2014 TAKSE VJETORE
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 5,000 2014-04-04 2014-04-07 21621220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE TARIFE SHERBIMI KERK 440, 441 DT 27.03.2014
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 3,000 2014-03-20 2014-03-21 17421220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE TARIFE SHERBIMI KERKESA 117, 118 DT 10.03.2014
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 6,099 2014-03-20 2014-03-21 17121220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE GJOBE PER PAGESE TE VONUAR SIG.SHOQERORE
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 1,530 2014-03-20 2014-03-21 17221220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE GJOBE PER PAGESE TE VONUAR TAP
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave