Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,035,492.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-12-03 2014-12-04 71721220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-12-03 2014-12-04 71621220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 KESHILLTARET NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-11-10 2014-11-11 64921220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM KESHILLTARET
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-11-10 2014-11-11 64821220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 KESHILLTARET MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-10-09 2014-10-10 58321220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 KESHILLTARE MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-10-09 2014-10-10 58421220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-09-08 2014-09-09 50821220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-09-08 2014-09-09 50921220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-08-07 2014-08-08 45121220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-08-07 2014-08-08 45021220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 KESHILLTARE MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,242 2014-07-09 2014-07-10 4011220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE POSTARE FAT.564 DT 30.06.14
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-07-09 2014-07-10 4021220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-07-09 2014-07-10 4031220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-06-12 2014-06-13 34021220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BSHKIA KORCE 2122001 KESHILLTARE MAJ
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-06-12 2014-06-13 34121220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 39,675 2014-05-21 2014-05-22 30921220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM KESHILLTARET PRILL
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 357,075 2014-05-21 2014-05-22 30721220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 KESHILLTARE PRILL
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-04-03 2014-04-04 21421220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-04-03 2014-04-04 21321220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 KESHILLTARE MARS
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 362,250 2014-03-13 2014-03-17 15321220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE 2122001 KESHILLTARET SHKURT
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 40,250 2014-03-13 2014-03-17 15421220012014 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave