Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 890,872.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 265,860 2014-12-15 2014-12-16 75921220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA SHTATOR DHJETOR
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 2,500 2014-10-16 2014-10-17 59421220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA GUSHT-SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 6,640 2014-10-16 2014-10-17 59521220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA GUSHT-SHTATOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 96,590 2014-10-16 2014-10-17 59321220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA GUSHT-SHTATOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 261,672 2014-08-15 2014-08-18 47621220012014 Udhetim i brendshem - Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE 2122001 DIETA QERSHOR-GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 3,640 2014-08-15 2014-08-18 47721220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA GUSHT
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 5,000 2014-08-15 2014-08-18 47621220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA GUSHT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 116,780 2014-07-14 2014-07-15 41321220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA LISTEPAGESA KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 6,640 2014-07-14 2014-07-15 41421220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA LISTEPAGESA KORRIK
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 113,270 2014-04-10 2014-04-11 22721220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 12,280 2014-04-10 2014-04-11 22821220012014 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE 2122001 DIETA
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave