Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 88,427.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 20,920 2014-12-30 2014-12-31 80821220012014 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP DHE GJOBA MJETI FAT 118681559 DATE 18.12.2014 FAT 163389242 DATE 26.12.2014
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 19,194 2014-12-11 2014-12-11 72421220012014 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP DHE GJOBA FAT118624460 DATE 01.12.2014
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 4,690 2014-11-25 2014-11-26 69321220012014 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE SHERBIM KONTROLLI MJETI FAT 353 DATE 19.11.201
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 12,089 2014-11-25 2014-11-26 69421220012014 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE TVMP DHE GJOBA MJETI FAT.118595390 DATE 18.11.2014
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 10,074 2014-10-17 2014-10-20 60921220012014 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE FAT 118503739 DT 13.10.2014 TAKSE VJETORE MJETI
Bashkia Korce (1515) SGS AUTOMOTIVE ALBANIA Korēe 1,960 2014-10-17 2014-10-20 60821220012014 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE FAT 303 DT 13.10.2014 KONTROLL TEKNIK MJETI
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 18,000 2014-08-01 2014-08-04 43321220012014 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni - Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE FAT 118334494 DT 01.08.2014 TAKSA VJETORE MJETI
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 1,500 2014-04-10 2014-04-11 22521220012014 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE FAT 112080801 DT 26.03.2014 KONTROLL FIZIK MJETI
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave