Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 313,824.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 3,300 2014-12-22 2014-12-23 77821220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE SHERBIM POSTAR LIK FAT NR.953;1160;1320 DT.30.09.2014-30.11.2014
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 35,436 2014-12-11 2014-12-12 74021220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE POSTARE FAT 1258 DATE 30.11.2014
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 34,836 2014-11-10 2014-11-11 65021220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE POSTARE FAT.1126 DT 31.10.14
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 28,164 2014-10-08 2014-10-09 57921220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE FAT 900 DT 30.09.2014 SHERBIME POSTARE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 27,576 2014-09-08 2014-09-09 50621220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE POSTARE FAT.784 DT 31.08.14
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 92,424 2014-08-08 2014-08-11 45421220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE FAT 670 DT 31.07.2014 SHERBIME POSTARE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,440 2014-06-10 2014-06-10 33421220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE FAT 454 DT 30.05.2014 SHERBIME POSTARE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 40,224 2014-05-14 2014-05-15 28321220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE SHP POSTARE FAT 344 DT 30.04.2014
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 17,976 2014-04-10 2014-04-11 22621220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE FAT 234 DT 31.03.2014 SHP POSTARE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 17,448 2014-03-20 2014-03-21 17621220012014 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE FAT 115 DT 28.02.2014 SHERBIME POSTARE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave