Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 831,609.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 36,754 2014-12-12 2014-12-12 74821220012014 Uje BASHKIA KORCE UJE NENTOR 2014 NR.KLIENTI 750534, 752613, 750424, 751954, 750552, 750539, 752593, 752786, 750144,
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 61,454 2014-11-11 2014-11-12 659821220012014 Uje BASHKIA KORCE UJE TETOR NR.KLIENTI 750534,752613,750424,751954,750552,752786,750539,752593,750144 FAT.3273231,3270648,3290608,3281337,3291607,328905,3270583,3276104,3290337
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 64,342 2014-10-16 2014-10-16 59721220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750534,752613,750424,751954,752786,750552,750539,752593,750144 UJE SHTATOR
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 54,881 2014-09-18 2014-09-18 54321220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750534,752613,750424,751954,750552,750539,752593,750144 UJE GUSHT
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 45,772 2014-08-13 2014-08-13 47021220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750534,752613,750424,751954,750552,750539,752593,750144 UJE KORRIK
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 52,148 2014-07-23 2014-07-23 42121220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750534,752613,750424,751954,950552,750539,752593,750144 UJE QERSHOR
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 39,797 2014-06-25 2014-06-26 37621220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750534,752613,750424,751954,750552,750539,752593,750144 UJE MAJ
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 10,503 2014-06-20 2014-06-20 721220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750804 UJE MAJ FAT 3159513 DT 6.06.2014
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 11,155 2014-05-29 2014-05-29 32021220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750534 DIFERENCE FAT 3152074 UJE PRILL
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 46,370 2014-05-19 2014-05-20 29621220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750534,752613,750424,751954,750552,750539,752593,750144 UJE PRILL
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 172,332 2014-05-16 2014-05-19 621220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750631 UJE PRILL FAT DT 08.05.2014
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 1,140 2014-04-23 2014-04-24 26821220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750144UJE MARS FAT 3136405 DT 6.04.2014
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 41,645 2014-04-23 2014-04-24 26721220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 750534,752613,750424,751954,750552,750539,752593,UJE MARS FAT DT 6.04.2014
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 151,727 2014-04-16 2014-04-17 121220012014 Uje BASHKIA KORCE KL 751729 UJE MARS FAT DT 05.04.2014
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 41,589 2014-03-19 2014-03-20 16521220012014 Uje BASHKIA KL 750534,752613,750424,751954,750552,750539,750144,752593 UJE SHKURT
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave