Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,710,818.00 53 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 14,654 2014-12-31 2014-12-31 81821220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI BANESA SOCIALEPRILL 2013 SHTATOR 2014 KONTRATA 626185 , KONTRATA 626386 JANAR 2013 SHTATOR 2014
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 112,246 2014-12-17 2014-12-17 77221220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR KR0A060002121263, KR0A060066028885, KR0A060008028943, KR0A060005028944, KR0A060036028903, NR.FAT 618653306, 618653426, 618653313, 619120347, 619120441
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 139,442 2014-12-17 2014-12-17 77121220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI NENTOR KR0A060010028795, KR0A60026028824, KR0A0600732028792, KR0A060002123287, NR.FAT 619120355, 618653404, 618653434, 618392070
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 100,677 2014-11-18 2014-11-19 67221220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KR0A060010028795,KR0A060005028944,KR0A060036028903,KR0A060026028824 FAT.617930734,617933726,617933855,617288508
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 26,815 2014-11-18 2014-11-19 67321220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KR0A060073028792,KR0A060002123287,KR0A060002121263,KR0A060066028885 FAT.616984639,617254835,617288487,617288523
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 32,390 2014-11-18 2014-11-19 67421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI TETOR KR0A060008028943 FAT.616984590
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 24,248 2014-10-17 2014-10-20 61121220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A06006602885,KR0A060036028903,KR0A060008028943 FAT 616335644,616746127,616746123,616335653 ENERGJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 64,346 2014-10-17 2014-10-20 61021220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A06005028944,KR0A060002123287,KR0A060073028792 ENERGJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 782 2014-09-23 2014-09-24 54821220012014 Elektricitet 2122001 FAT 97 DT 18.09.2014,KL KR0A060516626066,KR0A060516626391 ENERGJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 36,193 2014-09-18 2014-09-19 54621220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A06002121263,KR0A06006602885,KR0A060036028903,KR0A060112028114,KR0A060008028943 ENERGJI GUSHT BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 57,004 2014-09-18 2014-09-19 54521220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A06005028944,KR0A060002123287,KR0A060073028792 ENERGJI GUSHT BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 53621220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626057,KR0A060516626061,KR0A060516626062,KR0A060516626064,KR0A060516626065,KR0A060516626067,KR0A060516626069,KR0A060516626070 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 53121220012014. Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626432,KR0A060516626431,KR0A060516626430,KR0A060516626429,KR0A060516626425,KR0A060516626428,KR0A060516626422,KR0A060516626427 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 53721220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626073,KR0A060516626075,KR0A060516626077,KR0A060516626080,KR0A060516626082,KR0A060516626084,KR0A060516626086,KR0A060516626088 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,040 2014-09-17 2014-09-18 53521220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626392,KR0A060516626390,KR0A060516626389,KR0A060516626388,KR0A060516626384,KR0A060516626382 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 54121220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626365,KR0A060516626352,KR0A060516626350,KR0A060516626349,KR0A060516626348,KR0A060516626345,KR0A060516626055,KR0A060516626056 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 54021220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626380,KR0A060516626386,KR0A060516626377,KR0A060516626374,KR0A060516626373,KR0A060516626371,KR0A060516626369,KR0A060516626367 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 3,100 2014-09-17 2014-09-18 53921220012014 Elektricitet 2122001 KAMATE FAT 91 DT 16.09.2014 BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,380 2014-09-17 2014-09-18 54221220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626058,KR0A060516626060,KR0A060516626063,KR0A060516626071,KR0A060516626072,KR0A060516626076,KR0A060516626074 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 53821220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626078,KR0A060516626081,KR0A060516626083,KR0A060516626085,KR0A060516626087,KR0A060516626089,KR0A060516626090,KR0A060516626091 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 53221220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626424,KR0A060516626423,KR0A060516626421,KR0A060516626420,KR0A060516626419,KR0A060516626418,KR0A060516626417,KR0A060516626416 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 53021220012014. Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626440,KR0A060516626439,KR0A060516626438,KR0A060516626437,KR0A060516626434,KR0A060516626436,KR0A060516626433,KR0A060516626435 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 53321220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626415,KR0A060516626413,KR0A060516626412,KR0A060516626411,KR0A060516626410,KR0A060516626409,KR0A060516626408,KR0A060516626406 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 2,720 2014-09-17 2014-09-18 53421220012014 Elektricitet 2122001 KL KR0A060516626404,KR0A060516626402,KR0A060516626400,KR0A060516626398,KR0A060516626396,KR0A060516626395,KR0A060516626394,KR0A060516626393 ENERGJI MARS BASHKIA KORCE
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 43,180 2014-08-15 2014-08-15 47521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060036028903,KR0A060112028114 ENERGJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 146,884 2014-08-15 2014-08-15 47421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A060005028944,KR0A060073028792,KR0A060002123287 ENERGJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 22,419 2014-07-25 2014-07-29 42421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060008028943,KR0A060036028903 ENERGJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 17,340 2014-07-25 2014-07-29 42521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060026028824,KR0A060005028944,KR0A060073028792,KR0A060002123287 ENERGJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 176,677 2014-06-20 2014-06-20 821220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060102028807,KR0A060247028805,KR0A060109028783,KR0A110006028872,KR0A060102028803,KR0A060459028912,KR0A060095028800,KR0A060095028801,KR0A060035028907,KR0A060460121857 ENERGJI MAJ
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 102,244 2014-06-18 2014-06-19 37421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060112028114,KR0A060036028903 ENERGJI MAJ
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 138,467 2014-06-18 2014-06-19 37321220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A0600100795,KR0A060026028824,KR0A060005028944,KR0A060002123287,KR0A060073028792 ENERGJI MAJ
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 160,324 2014-05-22 2014-05-23 31621220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A06005028944,KR0A060073028792,KR0A060002123287 ENERGJI PRILL
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 117,907 2014-05-22 2014-05-23 31721220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060036028903,KR0A060112028114 ENERGJI PRILL
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 148,591 2014-05-16 2014-05-16 421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060102028807,KR0A060247028805,KR0A060102028803,KR0A060459028912,KR0A060095028800,KR0A060095028801 ENERGJI PRILL
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 104,458 2014-05-16 2014-05-16 521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A06010902873,KR0A060035028919,KR0A060460121857,KR0A060035028920,KR0A060035028907,KR0A110006028872 ENERGJI PRILL
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 159,562 2014-04-16 2014-04-17 221220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060095028800,KR0A060459028912,KR0A060102028807,KR0A060102028803,KR0A060095028801,KR0A060460121857 ENERGJI MARS
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 110,690 2014-04-16 2014-04-17 321220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060035028920,KR0A060035028907,KR0A110006028872,KR0A060247028805,KR0A060109028783,KR0A060035028919 ENERGJI MARS
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 123,504 2014-04-15 2014-04-16 23521220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060002121263,KR0A060066028885,KR0A060008028943,KR0A060112028114,KR0A060036028903 ENERGJI MARS
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 145,960 2014-04-15 2014-04-16 23421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060010028795,KR0A060026028824,KR0A06005028944,KR0A060002123287,KR0A060073028792 ENERGJI MARS
Bashkia Korce (1515) CEZ SHPERNDARJE Korēe 2,720 2014-03-27 2014-03-27 19421220012014 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE KL KR0A060516626380,KR0A060516626379,KR0A060516626377,KR0A060516626374,KR0A060516626373,KR0A060516626371,KR0A060516626369,KR0A060516626367 ENERGJI SHKURT
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave