Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 753,761.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) VROHORITI Korēe 24,480 2014-12-31 2014-12-31 81621220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE PARKET LAMINAT FAT 359 DATA 26.12.2014
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 25,650 2014-11-21 2014-11-24 68421220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE LETER FORMAT FAT 926 DATE 13.11.2014
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 58,320 2014-11-21 2014-11-24 68521220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE BLLOQE ADMINISTRATIVE, BILETA PARKIMI FAT.259 DATE 10.11.2014
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 34,200 2014-10-22 2014-10-23 61321220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE LETER FORMAT FAT.783 DT 14.10.14
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 135,360 2014-10-09 2014-10-10 58221220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 221 DT 30.09.2014 BLLOQE ADMINISTRATIVE
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 48,120 2014-09-18 2014-09-19 54721220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 198 DT 18.08.2014 BLLOQE ADMINISTRATIVE
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 85,600 2014-09-08 2014-09-09 50121220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE KANCELARI,LETER FAT.365 DT 22.05.14 FAT.495 DT 30.06.14 (DIFERENCE) FAT.495 DT 07.08.14 (PJESORE)
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 92,808 2014-08-19 2014-08-20 48121220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 193,195 DT 31.07.2014 BLLOQE ADMINISTRATIVE
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 20,700 2014-07-14 2014-07-15 40421220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 495 DT 30.06.2014 LETER, BOJE PRINTERI
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 3,829 2014-07-07 2014-07-07 39721220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE LETER FAT.379 DT 26.05.14
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 163,974 2014-06-17 2014-06-18 37021220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE FAT 342, 343 DT 15.05.2014 LETER, KANCELARI
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korēe 23,760 2014-04-17 2014-04-18 25321220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 37 DT 3.04.2014 MANDAT ARKETIMI,FATURA PER ARKETIM
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korēe 36,960 2014-04-14 2014-04-15 23221220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE FAT 40 DT 21.02.2014 BLLOQE ADMINISTRATIVE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave