Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 516,371.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) MOND OFFICE. Korēe 19,380 2014-10-07 2014-10-08 57321220012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 6362 DT 9.09.2014 BOJE PRINTERI
Bashkia Korce (1515) MOND OFFICE. Korēe 56,920 2014-09-05 2014-09-08 50021220012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE BOJE PRINTERI FAT.6214 DT 02.06.14
Bashkia Korce (1515) MOND OFFICE. Korēe 80,000 2014-08-06 2014-08-06 44221220012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 6214 DT 2.06.2014 BOJE PRINTERI LIKUID DIFERECE FATURE
Bashkia Korce (1515) MOND OFFICE. Korēe 80,000 2014-07-07 2014-07-07 39621220012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE BOJE PRINTERI FAT.6214 (PJESORE) DT 02.06.14
Bashkia Korce (1515) MOND OFFICE. Korēe 100,000 2014-06-17 2014-06-18 37121220012014 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 6214 DT 2.06.2014 BOJE PRINTERI
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 42,371 2014-06-13 2014-06-13 35521220012014 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 379 DT 26.05.2014 BOJE PRINTERI,LETER
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 137,700 2014-04-23 2014-04-24 24621220012014 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE FAT 1082, 1083 DT 24.01.2014 BOJE PRINTERI,KANCELARI 20% SHTESE KONTRATE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave