Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,031,241.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 251,651 2014-12-30 2014-12-31 1421220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE SHPENZ KARBURANTI PER NGROHJE FAT 282 DATE 19.12.2014
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 65,970 2014-12-31 2014-12-31 81121220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT 1088 DATE 18.12.2014
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 536,515 2014-12-22 2014-12-23 78121220012014 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT LIK PJESOR FAT NR.196 DT.20.10.2014
Bashkia Korce (1515) KORCA GAS Korēe 399,793 2014-12-19 2014-12-23 1321220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE LIKUJDIM GAZ I LENGSHEM FAT 160 DATE 05.12.2014
Bashkia Korce (1515) KORCA GAS Korēe 799,995 2014-11-26 2014-11-27 1121220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE GAZ I LENGSHEM FAT.134 DATE 21.11.2014
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 249,997 2014-11-26 2014-11-27 1221220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT NAFTE FAT 238 DATE 21.11.2014
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 249,210 2014-10-28 2014-10-29 1021220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE FAT 195 DT 20.10.2014 NAFTE
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 549,033 2014-09-16 2014-09-17 921220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE FAT 155 DT 04.09.2014 BLERJE NAFTE
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 54,588 2014-09-09 2014-09-10 51421220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT.630,631 DT 26.08.14
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 309,791 2014-06-13 2014-06-13 35321220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE FAT 23 DT 3.03.2014 NAFTE PER NGROHJE
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 64,698 2014-05-16 2014-05-19 29121220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT 230 DT 14.04.2014
Bashkia Korce (1515) PACILI Korēe 500,000 2014-05-16 2014-05-19 29221220012014 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE NAFTE FAT 23 DT 03.03.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave