Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,754,424.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 115,718 2014-12-11 2014-12-11 72621220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE PAGESE PER LEJE TE PAKRYER VITI 2014
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 12,858 2014-12-11 2014-12-11 72721220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 58,836 2014-12-03 2014-12-03 70921220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,055,966 2014-12-03 2014-12-03 70521220012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 43,592 2014-11-04 2014-11-04 63821220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 56,993 2014-11-04 2014-11-04 64221220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 4,436 2014-10-07 2014-10-08 57121220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 39,924 2014-10-07 2014-10-08 57021220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE 2122001 PAGESE PER LEJE TE ZAKONSHME
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,721 2014-05-05 2014-05-06 27721220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA PRILL
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 230,897 2014-04-02 2014-04-03 20421220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MARS
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 83,235 2014-04-02 2014-04-03 20821220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE 2122001 LEJE E ZAKONSHME
Bashkia Korce (1515) DEGA E TATIM TAKSAVE - KORCE Korēe 9,248 2014-04-02 2014-04-03 20921220012014 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE TATIM NE BURIM
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave