Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 10,311,404.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 257,364 2014-12-03 2014-12-04 71121220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,721 2014-12-03 2014-12-03 70721220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 40,663 2014-12-03 2014-12-03 70821220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA NENTOR 2014
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 62,921 2014-11-04 2014-11-04 64121220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-10-03 2014-10-03 56421220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 86,026 2014-10-03 2014-10-03 56721220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 86,026 2014-09-02 2014-09-02 49721220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 42,710 2014-09-02 2014-09-02 49321220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,254,215 2014-09-02 2014-09-02 49221220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 37,555 2014-08-11 2014-08-11 46121220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 243,952 2014-08-04 2014-08-04 43721220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 38,463 2014-08-04 2014-08-04 43821220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,224,057 2014-08-04 2014-08-04 43421220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-07-02 2014-07-02 38521220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 233,542 2014-06-02 2014-06-02 32421220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MAJ
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 86,026 2014-06-02 2014-06-02 32621220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MAJ
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 232,267 2014-05-05 2014-05-06 27821220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA PRILL
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 258,326 2014-04-02 2014-04-02 20621220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MARS
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave