Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Korce (1515) (Mbi 713 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 10,592,600.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 43,158 2014-11-04 2014-11-04 63921220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,284,363 2014-11-04 2014-11-04 63721220012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 380,873 2014-11-04 2014-11-04 64021220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 228,864 2014-10-03 2014-10-03 56521220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 35,913 2014-10-03 2014-10-03 56621220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI SHTATOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 228,952 2014-09-03 2014-09-03 49521220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-09-02 2014-09-02 49421220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-08-04 2014-08-04 43621220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 86,026 2014-08-04 2014-08-04 43921220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI KORRIK
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 86,026 2014-07-02 2014-07-02 38721220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 221,510 2014-07-02 2014-07-02 38621220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2014-07-02 2014-07-02 38921220012014 Paga baze BASHKIA KORCE ZBATIM V GJYQI NR 2267 (ILIR ZGURI)
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 39,063 2014-07-02 2014-07-02 39221220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MUAJI QERSHOR
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2014-06-06 2014-06-09 32821220012014 Paga baze BASHKIA KORCE ZBATIM V GJYQI NR 2267 (I N ZGURI)
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,285 2014-06-02 2014-06-02 32321220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MAJ
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 42,710 2014-06-02 2014-06-02 32221220012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MAJ
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2014-05-06 2014-05-07 28121220012014 Paga baze BASHKIA KORCE NDALESE PAGE ZBATIM V GJYQI NR 2267 DT 9.09.2014
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 38,630 2014-05-05 2014-05-06 27921220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA PRILL
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 86,915 2014-05-05 2014-05-06 28021220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA PRILL
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 38,070 2014-04-02 2014-04-03 20521220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MARS
Bashkia Korce (1515) TDR GROUP Korēe 10,000 2014-04-02 2014-04-03 21021220012014 Paga baze BASHKIA KORCE ZBATIM V GJYQI NR 41-2010-2788(R ASHIMI)
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2014-04-02 2014-04-03 21221220012014 Paga baze BASHKIA KORCE ZBATIM V GJYQI NR 2267 DT 9.09.2004(I ZGURI)
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 43,150 2014-04-02 2014-04-02 20221220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MARS
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 42,721 2014-04-02 2014-04-02 20321220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MARS
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,488,801 2014-04-02 2014-04-02 20121220012014 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE 2122001 PAGA MARS
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave