Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
UJESJELLSIFIER 370,550.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 41,720 2014-12-12 2014-12-12 39521110012014 Uje NENTOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 43,780 2014-11-10 2014-11-10 36121110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 likujdim fature nr 890062
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 37,880 2014-10-08 2014-10-09 33621110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 uje shtator 2014 fatur nr 9858926
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 28,140 2014-09-26 2014-09-29 31721110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 nr 890062 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 28,140 2014-09-05 2014-09-08 30421110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 nr 890062 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 27,540 2014-08-11 2014-08-12 27321110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 nr klienti 890062 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 32,570 2014-07-14 2014-07-15 23221110012014 Uje SHP UJI PRILL 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 17,800 2014-06-13 2014-06-13 18621110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 21,400 2014-05-16 2014-05-16 14621110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 40,610 2014-05-16 2014-05-16 14521110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 15,410 2014-05-16 2014-05-16 14721110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 12,630 2014-04-10 2014-04-11 9921110012014 Uje Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) UJESJELLSI FIER Fier 22,930 2014-02-07 2014-02-07 2321110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE NR KLIENTI 890062
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave