Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
TEA-CO 7,190,526.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 835,091 2014-11-11 2014-11-11 36321110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 483,730 2014-10-10 2014-10-13 344521110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 483,731 2014-09-23 2014-09-24 31621110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 483,731 2014-08-14 2014-08-15 27621110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 877,331 2014-07-18 2014-07-21 24721110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 779,540 2014-06-13 2014-06-13 20021110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim kontrate
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 483,731 2014-05-20 2014-05-20 15421110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 483,731 2014-04-10 2014-04-11 10921110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 485,389 2014-04-11 2014-04-11 11021110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 614,351 2014-02-19 2014-02-19 3521110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 483,731 2014-02-19 2014-02-19 3621110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
Bashkia Fier (0909) TEA - CO Fier 696,439 2014-02-07 2014-02-07 21/121110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave