Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
SHERBIMIPERMBARIMORZIG 143,712.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-10-02 2014-10-03 32921110012014 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 Matilda Haskaj detyrim kredije
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-09-03 2014-09-03 29521110012014 Shtese page per funksionin KREDI E PASHLYER BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-08-06 2014-08-06 25621110012014 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 Matilda Haskaj kredi e pashlyer
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-07-02 2014-07-03 21521110012014 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 Matilda Haskaj detyrim kredije i pashlyer
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-06-04 2014-06-04 17721110012014 Shtese page per funksionin Bashkia Fier2111001 detyrim kredie e pashlyer per Matilda Haskaj
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-05-05 2014-05-06 13221110012014 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 kredi e pa shlyer Matilda Haskaj
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-04-04 2014-04-07 9021110012014 Shtese page per funksionin BASHKIA FIER 2111001 SHLYERJE KREDIE PER MATILDA HASKAJ MARS 2014
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-03-05 2014-03-06 6621110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001DETYRIM KREDIJE
Bashkia Fier (0909) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Fier 15,968 2014-02-10 2014-02-11 2821110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 DETYRIM KREDIJE E PASHLYER JANAR
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave