Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
RAIFFEISENBANKSH.A 104,108,512.00 95 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 2,000,000 2014-12-29 2014-12-29 43121110012014 Shpenz. per rritjen e AQT - varrezat Bashkia Fier 2111001 shpronesime varreza publike Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 44,557 2014-12-19 2014-12-22 42121110012014 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 85,000 2014-12-18 2014-12-19 42021110012014 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagesa per fatkeqsi Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 325,706 2014-12-17 2014-12-18 41621110012014 Udhetim i brendshem - Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,470,172 2014-12-16 2014-12-17 40221110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 86,000 2014-12-16 2014-12-17 40621110012014 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagesa per fatkeqsi Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 10,350 2014-12-16 2014-12-17 40821110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 44,776 2014-12-10 2014-12-10 39321110012014 Udhetim i brendshem - Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 375,316 2014-12-05 2014-12-09 39221110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA NENTOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 131,690 2014-12-05 2014-12-09 39121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA NENTOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 31,936 2014-11-25 2014-11-25 38521110012014 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 page Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 1,000,000 2014-11-20 2014-11-20 37821110012014 Shpenz. per rritjen e AQT - troje SHPRONESIM TOKE PER VARREZAT BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,541,102 2014-11-12 2014-11-12 36821110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 131,690 2014-11-10 2014-11-10 35121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 375,316 2014-11-10 2014-11-10 35021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 26,752 2014-11-10 2014-11-10 35221110012014 Pensione per moshe madhore Bashkia Fier 2111001 pagesa per dalje ne pension Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 10,350 2014-11-10 2014-11-10 35421110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltareTetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 9,160 2014-11-10 2014-11-10 35321110012014 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,880 2014-10-08 2014-10-09 33521110012014 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 shpenzime udhetimi
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 131,690 2014-10-02 2014-10-03 32321110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 52,000 2014-10-02 2014-10-03 32421110012014 Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 pagesa Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,539,126 2014-10-02 2014-10-03 31921110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 375,316 2014-10-02 2014-10-03 32221110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 158,920 2014-10-02 2014-10-03 33021110012014 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 10,350 2014-10-02 2014-10-03 32521110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 21,840 2014-09-23 2014-09-24 31121110012014 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,425,600 2014-09-03 2014-09-03 28821110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 131,690 2014-09-03 2014-09-03 29221110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 10,350 2014-09-03 2014-09-03 30121110012014 Shpenzime per honorare PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 52,000 2014-09-03 2014-09-03 30021110012014 Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti PAGESA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 373,216 2014-09-03 2014-09-03 29121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 4,590 2014-08-14 2014-08-15 27721110012014 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 10,350 2014-08-11 2014-08-11 27021110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001pagesa keshilltare Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,293,563 2014-08-06 2014-08-07 25021110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 131,690 2014-08-06 2014-08-06 25421110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 375,316 2014-08-06 2014-08-06 25321110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 150 2014-08-06 2014-08-06 25921110012014 Sherbimet bankare Bashkia Fier 2111001 komisjon per kthimin e pageses Janar 2014
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 52,000 2014-08-06 2014-08-06 25521110012014 Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 pagesa Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 187,828 2014-07-16 2014-07-17 23921110012014 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 6,293,090 2014-07-02 2014-07-02 20921110012014 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Tare
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave