Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
POSTASHQIPTARESH.A 170,136.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 16,140 2014-12-12 2014-12-12 39421110012014 Posta dhe sherbimi korrier NENTOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 20,904 2014-11-10 2014-11-10 36221110012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 15,246 2014-10-08 2014-10-09 33721110012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 shpenzime postare
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 11,478 2014-09-03 2014-09-03 29921110012014 Posta dhe sherbimi korrier GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 12,786 2014-08-11 2014-08-12 26521110012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 9,756 2014-07-02 2014-07-02 21821110012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 11,328 2014-06-03 2014-06-03 16421110012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 16,470 2014-05-16 2014-05-16 14821110012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 13,950 2014-04-10 2014-04-11 10021110012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 15,780 2014-03-12 2014-03-12 7621110012014 Unspecified Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 15,438 2014-02-10 2014-02-11 2621110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE JANAR
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 10,860 2014-02-07 2014-02-07 2521110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave