Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 5,688,128.00 26 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,621 2014-12-16 2014-12-17 40421110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 351,900 2014-12-16 2014-12-17 40721110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 50,000 2014-11-11 2014-11-12 36721110012014 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001ndihme e menjehershme Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,621 2014-11-12 2014-11-12 37021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 351,900 2014-11-10 2014-11-10 35521110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltareTetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 47,621 2014-10-02 2014-10-03 32121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 351,900 2014-10-02 2014-10-03 32721110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001keshilltare Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 109,113 2014-09-03 2014-09-03 29021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 351,900 2014-09-03 2014-09-03 30221110012014 Shpenzime per honorare PAGA KESHILLI GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 66,120 2014-09-03 2014-09-03 29321110012014 Te tjera transferta tek individet SHPERBLIM PER DALJE NE PENSION 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 351,900 2014-08-11 2014-08-11 27121110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001pagesa keshilltare Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 109,129 2014-08-06 2014-08-06 25221110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 109,129 2014-07-02 2014-07-02 21121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 16,464 2014-07-02 2014-07-02 22621110012014 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001dieta Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 240,000 2014-07-02 2014-07-02 22421110012014 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihma per fatkeqsi Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 703,800 2014-07-02 2014-07-02 22321110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 16,960 2014-06-05 2014-06-05 18321110012014 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 107,374 2014-06-03 2014-06-04 17421110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001paga Maj Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 351,900 2014-06-03 2014-06-03 16621110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 61,508 2014-05-05 2014-05-06 12921110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,055,700 2014-04-10 2014-04-11 97/121110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Janar,Shkurt,Mars Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 351,900 2014-04-10 2014-04-11 9721110012014 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Dhjetor Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 61,508 2014-04-04 2014-04-04 8721110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGA MARS 2014
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 61,508 2014-03-05 2014-03-06 6321110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 PAGA SHKURT FADIL TARE
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 260,000 2014-02-12 2014-02-13 3321110012014 Unspecified BashkiaFier 2111001 ndihme e menjehershme Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 53,652 2014-02-13 2014-02-13 4021110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 PAGA JANAR FADIL TARE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave