Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAETIRANES 4,796,953.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 1,720 2014-12-17 2014-12-18 41721110012014 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 141,075 2014-12-16 2014-12-17 40321110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 300,000 2014-12-10 2014-12-10 39421110012014 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagesa per fatkeqsi Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 1,530,000 2014-11-27 2014-11-27 3862111001 Grant per femije te lindur Bashkia Fier 2111001 pagesa shperblim lindje Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 147,008 2014-11-12 2014-11-12 36921110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 182,117 2014-10-02 2014-10-03 32021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 181,217 2014-09-03 2014-09-03 28921110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune PAGA GUSHT 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 182,117 2014-08-06 2014-08-06 25121110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 187,629 2014-07-02 2014-07-02 21021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 197,277 2014-06-03 2014-06-04 17521110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001paga Maj Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 192,756 2014-05-05 2014-05-06 13021110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Prill Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 154,305 2014-04-04 2014-04-04 8821110012014 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGA MARS 2014
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 65,874 2014-03-12 2014-03-12 7721110012014 Unspecified Bashkia Fier 2111001 Pagesa nxenesit e dalluar ne olimpjada Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 91,968 2014-03-05 2014-03-06 6421110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 PAGA SHKURT FADIL TARE
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 648,000 2014-02-19 2014-02-21 4921110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 PAGESA PER NXENESIT E DALLUAR NE OLIMPJADA DHE NE MATUREN SHTETERORE FADIL TARE
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 153,052 2014-02-13 2014-02-13 3821110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 PAGA JANAR FADIL TARE
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 146,946 2014-02-06 2014-02-07 1821110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 PAGA NENTOR FADIL TARAJ
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 146,946 2014-02-06 2014-02-07 1921110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 PAGA TETOR FADIL TARAJ
Bashkia Fier (0909) BANKA E TIRANES Fier 146,946 2014-01-10 2014-01-10 321110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 PAGA DHJETOR FADIL TARE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave