Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AGA-1 1,562,960.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 129,000 2014-12-05 2014-12-09 38921110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 blerie karburanti
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 132,420 2014-11-10 2014-11-10 36021110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 133,800 2014-10-08 2014-10-09 33421110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 blerie karburanti
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 134,120 2014-09-23 2014-09-24 31021110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 134,720 2014-08-11 2014-08-12 26821110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 136,240 2014-07-14 2014-07-15 23521110012014 Karburant dhe vaj KARBURANT BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 134,240 2014-06-13 2014-06-13 19021110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 likujdim kontrate
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 134,120 2014-06-03 2014-06-03 16821110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 likujdim kontrate
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 143,300 2014-05-20 2014-05-20 15521110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 99,700 2014-04-11 2014-04-11 102/121110012014 Karburant dhe vaj Bashkia Fier BLERJE KARBURANTI SHKURT 2014
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 143,300 2014-04-11 2014-04-11 10221110012014 Karburant dhe vaj BLERJE KARBURANTI JANAR 2014
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 108,000 2014-02-07 2014-02-07 2121110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave