Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ABISSNET 486,270.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 12,287 2014-12-12 2014-12-12 39621110012014 Sherbime telefonike NENTOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 26,800 2014-12-12 2014-12-12 39721110012014 Sherbime telefonike DHJETOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 20,000 2014-11-10 2014-11-10 35821110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 26,800 2014-11-10 2014-11-10 35921110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 31,267 2014-10-10 2014-10-10 34421110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 23,306 2014-10-10 2014-10-10 343421110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 22,333 2014-09-23 2014-09-24 31321110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 15,434 2014-09-23 2014-09-24 31221110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 22,896 2014-08-11 2014-08-12 26621110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 26,800 2014-08-11 2014-08-11 26721110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 26,800 2014-07-14 2014-07-15 23421110012014 Sherbime telefonike SHP INTERNETI BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 22,154 2014-07-14 2014-07-15 23321110012014 Sherbime telefonike SHP TEL MAJ 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 26,800 2014-06-13 2014-06-13 18921110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 20,608 2014-06-13 2014-06-13 18821110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 26,800 2014-05-16 2014-05-16 15021110012014 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 10,483 2014-05-16 2014-05-16 14921110012014 Posta dhe sherbimi korrier Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 10,979 2014-04-16 2014-04-17 12021110012014 Sherbime telefonike 2111001Bashkia Fier telefon mars2014
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 20,264 2014-04-16 2014-04-17 11921110012014 Sherbime telefonike 2111001Bashkia Fier telefon janar2014
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 36,210 2014-04-11 2014-04-11 10/121110012014 Sherbime telefonike SHERB INTERNETI MARS 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 36,210 2014-04-11 2014-04-11 10521110012014 Sherbime telefonike SHERB INTERNETI JANAR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 21,039 2014-02-07 2014-02-07 2221110012014 Unspecified BASHKIA FIER 2111001 LIKUJDIM FATURE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave