Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 268,420,920.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 3,732,000 2014-12-29 2014-12-29 43021110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi shperblim per fundvitit Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,517,600 2014-12-15 2014-12-15 40321110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001invalide Dhjetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,737,660 2014-12-15 2014-12-15 40221110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,535,400 2014-12-02 2014-12-03 38821110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pagesa invalid pune Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,160,050 2014-12-02 2014-12-03 38721110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pagesa invalid pune Nentor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 18,944,350 2014-10-17 2014-10-17 34721110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Paaftesi Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,393,000 2014-10-17 2014-10-17 34821110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Invalid Pune Tetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 19,269,900 2014-09-22 2014-09-22 31421110012014 Pagese paaftesie PAAFTESI SHTATOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,430,700 2014-09-22 2014-09-22 31521110012014 Pagese paaftesie INVALID PUNE SHTATOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 19,161,100 2014-08-19 2014-08-20 28121110012014 Pagese paaftesie INVALIDE PUNE KORRIKPAAFTESI 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,398,700 2014-08-19 2014-08-19 28221110012014 Pagese paaftesie INVALIDE PUNE KORRIK 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,483,200 2014-07-17 2014-07-17 24521110012014 Pagese paaftesie Bashkija Fier2111001 invalid pune
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 19,540,700 2014-07-17 2014-07-17 24421110012014 Pagese paaftesie Bashkija Fier2111001 pages paaftesije
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,429,300 2014-07-14 2014-07-15 23821110012014 Pagese paaftesie INVALIDE PUNE BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,006,140 2014-06-23 2014-06-23 20521110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,342,900 2014-05-21 2014-05-22 15921110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001invalid pune Maj Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,271,840 2014-05-21 2014-05-22 15821110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Maj Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 21,775,390 2014-04-18 2014-04-18 12121110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi prill 2014
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,290,700 2014-04-18 2014-04-18 12221110012014 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid pune prill 2014
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,138,300 2014-03-18 2014-03-19 8121110012014 Pagese paaftesie INVALIDE PUNE BASHKIA FIER MARS 2014
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 21,861,990 2014-03-18 2014-03-19 8021110012014 Pagese paaftesie PAGESE PAAFTESIE BASHKIA FIER MARS 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave