Pagesa tė Thesarit 2014- Bashkia Fier (0909) (Mbi 377 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 32,398,296.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 1,974,000 2014-12-29 2014-12-29 42921110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike shperblim per fundvitit Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 7,930,199 2014-12-15 2014-12-15 40421110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 nd ekonomike Tetor,Nentor,Dhjetor Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,511,433 2014-11-20 2014-11-20 38121110012014 Ndihme ekonomike NDIHMA EKONOMIKE BASHKIA FIER SHTATOR 2014
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,486,433 2014-10-02 2014-10-03 33221110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 Nd ekonomike Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,500,633 2014-10-02 2014-10-03 33321110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 Nd ekonomike Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,501,933 2014-08-11 2014-08-11 27421110012014 Ndihme ekonomike NDIHMA EKONOMIKE QERSHOR 2014 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,523,733 2014-08-01 2014-08-01 24821110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier ndihme ekonomike 2111001
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,545,733 2014-06-25 2014-06-25 20721110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier Nd Ekonomike Fadil Tare
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,515,233 2014-05-08 2014-05-08 13721110012014 Ndihme ekonomike BASHKIA FIER 2111001 NDIHMA EKONOMIKE MARS 2014
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,477,833 2014-05-08 2014-05-08 13821110012014 Ndihme ekonomike BASHKIA FIER 2111001 NDIHMA EKONOMIKE SHKURT 2014
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 2,431,133 2014-03-27 2014-03-28 8321110012014 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 Nd ek Janar Fadil Tare
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave